Eko Komfort Słupsk – efektywna izolacja poddasza

Nieustannie rosnące koszty ogrzewania sprawiają, że coraz więcej właścicieli domów decyduje się na dodatkową izolację poddasza. W tym celu warto wybrać odpowiednią firmę, która stosuje materiały o doskonałych parametrach cieplnych. Jako Eko Komfort – przedsiębiorstwo z 9-letnim stażem w branży świadczymy usługi docieplania poddasza sprawdzonymi metodami. Wykorzystujemy pianę PUR, wełnę mineralną, granulat styropianowy oraz celulozę drzewną i makulaturową. Dzięki nim izolacja stropu pozwoli na zmniejszenie strat ciepła i przyczyni się do zauważalnego obniżenia kosztów za ogrzewanie. Słupsk to obszar, na którym prowadzimy naszą działalność, zachęcamy do kontaktu.

Izolacja stropu za pomocą skutecznych metod – oferta dla Słupska

Właściwie wykonane docieplanie poddasza i dachu przekłada się na komfortową temperaturę wewnątrz zarówno zimą, jak i latem. Ponadto eliminuje ryzyko pojawienia się wilgoci oraz gwarantuje bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Ocieplenie poddasza to także doskonała ochrona akustyczna i termiczna. Wykorzystanie do izolacji wysokiej klasy materiałów, np. wełny mineralnej, dodatkowo zapewnia trwałość całej konstrukcji. Ocieplanie wełną niweluje pustkę wentylacyjną pod membraną oraz jest gwarantem braku mostków termicznych. Za to zachowuje ciągłość izolacji, wiatroszczelność oraz paroszczelność. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Słupska i okolic.

Izolacja poddasza Słupsk Ekipa zabierająca się za ocieplane poddasza

Ocieplanie wełną i nie tylko – Słupsk i okolice

Stosowana przez nas wełna mineralna jest wytrzymała, ekologiczna i łatwa w obróbce. Dzięki temu ocieplenie poddasza nie stanowi dla naszej ekipy żadnego problemu. Jeśli chcesz, by Twój dom był energooszczędny, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Świadczymy usługi ocieplania pianą PUR i innymi materiałami na terenie Słupska oraz okolicznych miejscowości. Zagwarantuje Ci to komfort termiczny przez cały rok, odpowiedni mikroklimat ważny dla alergików, bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz ograniczy natężenie hałasu z zewnątrz. Ocieplanie pianą warto powierzyć profesjonalnej firmie. Jako Eko Komfort używamy materiałów o najlepszych możliwych parametrach termoizolacyjnych. Dzięki temu oszczędności będą zauważalne z każdym kolejnym rachunkiem za ogrzewanie.

Wdmuchiwanie celulozy jako sprawdzony sposób na izolację budynku – Słupsk

Ocieplanie celulozą polega na pneumatycznym wtłaczaniu gotowego granulatu. Jej rozdrobniona forma szczelnie wypełni wszystkie miejsca niedostępne do izolacji innymi metodami. Do wdmuchiwania celulozy pod ciśnieniem wystarczy niewielki otwór w ścianie czy dachu, aby odpowiednio zaaplikować materiał. Wykorzystywana w naszej firmie wełna celulozowa to porecyklingowe tworzywo w pełni ekologiczne. Może być również użyta do napraw istniejących izolacji. Ocieplanie celulozą zapewnia wysoką odporność ogniową oraz ochronę przed pleśnią, grzybami i insektami. Znajduje zastosowanie w obiektach mieszkalnych i przemysłowych, na stropodachach, poddaszach oraz w konstrukcji domów szkieletowych.

Piana na rękach mężczyzny

Zalety izolacji celulozowej
doceniły tysiące osób
na całym świecie

Masz pytania? Zadzwoń: 662 039 248
Okładka

Działamy na obszarze województwa Pomorskiego. Do kontaktu zapraszamy w szczególności klientów, takich miejscowości jak: Darłowo, Sławno, Słupsk, Ustka.

© Eko Komfort. Wykonanie: Logo firmy Graffik