Efektywna izolacja stropu – Sławno i okolice

Posiadamy niespełna dekadę doświadczenia w zakresie docieplania poddasza oraz innych części domów naszych klientów. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania właścicieli budynków oraz zdobyliśmy ugruntowaną wiedzę, by dostosowywać najlepsze rozwiązania do potrzeb wszystkich inwestorów. Wykonujemy m.in. skuteczną izolację stropu, ocieplamy podłogi na legarach, domy szkieletowe czy hale przemysłowe. Świadczymy usługi dla klientów prywatnych oraz firm, instytucji publicznych oraz inwestorów komercyjnych. Realizujemy zlecenia, takie jak wdmuchiwanie celulozy, czyli stosunkowo nową metodę termoizolacji. Zalety wełny celulozowej doceniły tysiące osób na całym świecie. Jeśli budujesz dom w okolicach Sławna, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Wdmuchiwanie celulozy oraz inne metody termoizolacji – Eko Komfort Sławno

Do metod izolacyjnych, które praktykujemy, należy m.in. ocieplanie pianą poliuretanową otwarto- oraz zamkniętokomórkową. Natrysk tym materiałem pozwala zaizolować dachy, stropy, ściany, podłogi, a nawet fundamenty. Dzięki niej docieplanie poddasza nie stanowi dla naszej ekipy żadnego problemu nawet w trudno dostępnych miejscach. Realizujemy również izolację wełną mineralną, która utrzymuje się w pustych szczelinach międzymurowych przez długie lata. Ocieplanie wełną jest obojętne dla środowiska, dlatego jeśli chcesz utrzymać swój dom w eko standardach, to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Sławno i okolice to obszary, na których prowadzimy działalność.

Ekipa w trakcie pracy w Sławnie Ocieplanie domu

Ocieplanie wełną – skuteczny sposób na izolację Twojego domu w Sławnie i nie tylko

Jeśli zależy Ci, by Twój dom był energooszczędny, to koniecznie poddaj go termoizolacji. Ocieplanie pianą PUR podnosi efektywność energetyczną budynków, dodatkowo eliminując przewiewy i przeciągi. Wykonana izolacja jest w pełni szczelna, dlatego możesz zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Pianką poliuretanową wykonujemy m.in. ocieplenie poddasza przez natrysk płynnego materiału, który pozwala dokładnie wypełnić wszelkie trudno dostępne miejsca. To jedna z najczęściej stosowanych metod izolacyjnych w polskich domach. Z kolei ocieplanie celulozą stanowi nowocześniejszą technikę pozwalającą zmniejszyć zużycie energii w walce z chłodem. Sławno to teren, na którym działamy. Jeśli budujesz w tej okolicy swój dom, to rozważ współpracę z naszą firmą.

Sławno – ocieplenie poddasza przy użyciu skutecznych metod

Materiały, które wykorzystujemy w termoizolacji to piana poliuretanowa otwarto- i zamkniętokomórkowa, celuloza makulaturowa i drzewna, wełna mineralna oraz granulat styropianowy. Wszystkie te produkty aplikujemy poprzez natrysk lub bezpośrednie wdmuchiwanie w wyznaczone miejsca. Ocieplanie celulozą oraz pozostałymi materiałami gwarantuje zimą ciepło, natomiast latem przyjemny chłód. Ponadto zapewnia zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach, brak grzybów i pleśni, bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz oszczędność energii. Wykonamy dla Ciebie izolację poddasza, sufitów kartonowo-gipsowych, podłóg na legarach, ścianek działowych, stropów na wiązarach oraz domów szkieletowych. Podnosi to skuteczność energetyczną docieplanych budynków. Co więcej, izolacja poddasza to gwarancja efektywności termicznej, brak przeciągów oraz odporność na długie lata.

Piana na rękach mężczyzny

Zalety izolacji celulozowej
doceniły tysiące osób
na całym świecie

Masz pytania? Zadzwoń: 662 039 248
Okładka

Działamy na obszarze województwa Pomorskiego. Do kontaktu zapraszamy w szczególności klientów, takich miejscowości jak: Darłowo, Sławno, Słupsk, Ustka.

© Eko Komfort. Wykonanie: Logo firmy Graffik